Falco Paul
Name: | Falco Paul |
---|---|
City: | Lisse |
Country: | Netherlands |
Membership: | Adult Member |
Sport: | Hockey |
© Copyright 2022 Sport Session Planner Ltd.
Developed with Partnership Developers, a division of Kyosei Systems.
Animation Controls (PCs, Macs, Laptops):
Play animation
Play step-by-step
Repeat (toggle)
Full Screen
Pause
Stop
Back/Forward: Drag timeline button
Warming-up, t echniek en inspelen
Zet over het veld een aantal veldjes uit zoals aangegeven bij oefenvorm A. Achtereenvolgens:
Vorm A:
Eenhanding links drijven volgens het patroon. Het patroon is 2 x aangegeven om het plaatje leesbaar te houden. In werkelijkheid moet de speler elke rode pion passeren (dus komt vier keer voorbij de blauwe pion). Bij voorkeur 2 (max 3) spelers per veldje, Daarna eenhandig rechts drijven, en herhaal 2-3 keer.
Vorm B:
De speler in het midden krijgt om-en-om van de twee balstart posities (1 en 2) een push-pass. De bal aannemen, en doorspelen naar een van de twee andere spelers (3 en 4). Als de ballen allemaal opgespeeld zijn doordraaien van spelers.
Uitbrediing: speler 3 (of 4) speelt na aanname de bal door naar speler 4 (of 3). Let goed op dat 1 en 2 gelijktijdig de bal blijven aanbieden, er zijn dan dus steeds twee ballen in het spel.
Vorm C:
Lummelen, alle spelers blijven aan de binnenkant. Foutmaker wisselt in als lummel.
Uitbreiding: als twee spelers naar elkaar over spelen dan moeten zij van positie wisselen (ovesteken).